Aquatonale dba o środowisko naturalne mórz i oceanów


-

AQUATONALE to symbol bogactwa oceanu. Wszystkie produkty oparte są na naturalnych składnikach pochodzenia morskiego znanych z niezwykłych wartości odżywczych i odtruwających.

Dodatkowym atutem składników oceanicznych Aquatonale jest ich czystość, ze względu na wciąż niewielkie skażenie oceanów. Dlatego surowce zawarte w kosmetykach AQUATONALE pozostają wciąż ekologicznie nieskażone.

Filozofia kosmetyki AQUATONALE to wartości które wykraczają daleko poza ramy efektów produktów. To wszelkie owoce z podróży, spotkań, badań, wymiany doświadczeń oraz praktyki wokół produktów.

AQUATONALE oferuje produkty do pielęgnacji twarzy i ciała w oparciu o najlepsze składniki pochodzenia morskiego gwarantując dobre samopoczucie ciała i umysłu.

Nasi partnerzy w dziedzinie morskich badań biotechnologicznych oraz naukowcy są zaangażowani w badania rozwoju środowiska morskiego  i jego zasobów w celu opracowania najlepszych produktów końcowych.

Zdając sobie sprawę z kruchości ekosystemu, wrażliwy na nieocenioną wartość morza i środowiska morskiego jako całości, zespół AQUATONALE za punkt honoru ma na celu ochronę środowiska w ścisłej zgodności z obowiązującymi normami przez IFREMER (Francuski Instytut Badań Morza). W ten sposób gwarantujemy konsumentom najlepsze wyniki w rozwoju produktów AQUATONALE: skuteczne produkty, wysoki odsetek morskich składników, najbezpieczniejsze i naturalne.

Szukaj:

Strefa Profesjonalisty »
Sklep z kosmetykami profesjonalnymi
Blog ekspercki »
W trosce o Ciebie - kosmetyki bez parabenów

Poznaj naszą filozofię:

L institut de beaute
Informacje prasowe »