L’Institut de beauté

Aquatonale to francuskie kosmetyki profesjonalne do pielęgnacji zarówno w gabinecie kosmetycznym, salonach SPA jak i w domu. Nasze kosmetyki nie zawierają  parabenów, które mogą szkodzić zdrowiu.

Aquatonale tworzy kosmetyki, które dbają o piękno na równi z relaksem i dobrym samopoczuciem. Subtelne zapachy, aksamitne konsystencje łączą się, aby nadać naszej skórze blasku i codziennie zapewnić wyjątkową pielęgnację. Z bogactwa oceanu i biotechnologicznych osiągnięć powstały kosmetyki dla Osób szukających optymalnych efektów.

Kosmetyki bez parabenów

Postęp cywilizacji  przynosi w kosmetyce wiele zmian. Nowoczesna  biotechnologia oferuje coraz bardziej innowacyjne substancje aktywne. Rynek kosmetyczny zapełniony jest  niezliczoną ilością kosmetyków, bez których trudno już dziś wyobrazić sobie nasze życie. Produkcja kosmetyków niesie za sobą potrzebę zapewnienia im trwałości i bezpieczeństwa stosowania. W tym celu  zabezpiecza się je konserwantami, w przeciwnym wypadku ulegają niekorzystnym zmianom przede wszystkim w kontekście zapachu i koloru. Brak odpowiedniego zabezpieczenia powoduje również występowanie groźnych dla zdrowia drobnoustrojów – bakterii i grzybów. Konserwanty używane nawet w niewielkich ilościach, ale systematyczne skórze dostarczane, mogą powodować podrażnienia i alergie.

Filozofią  marki Aquatonale jest zapewnienie nowoczesnego produktu, który jest zarazem efektywny, jak i bezpieczny. Specjalnie opracowane i dobrane substancje aktywne są tworzone z myślą o klientach wymagających, ceniących sobie swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Najwyższej jakości kosmetyki bez drażniącego działania parabenów zapewniają pielęgnację każdego rodzaju cery w każdym wieku, bez obawy, że mogą one w jakikolwiek sposób zaszkodzić użytkownikom.

Bogactwo Oceanu

Marka Aquatonale to symbol  bogactwa oceanu. Wszystkie produkty  oparte są  na naturalnych składnikach  pochodzenia morskiego znanych z niezwykłych wartości odżywczych i odtruwających – witamin, minerałów, aminokwasów, enzymów i nienasyconych kwasów tłuszczowych w ilościach wielokrotnie większych, niż mogą one wystąpić w roślinach lądowych. Ocean jako źródło życia obfituje w niespotykane  nigdzie indziej  rośliny  które wpływają korzystnie na organizm człowieka. Morskie algi to około 25000 gatunków – od mikroskopijnych rozmiarów, po ogromne algi brunatne. Ich właściwości  adaptacyjne  do trudnych  warunków życia sprawiają, że równie dobrze znoszą zarówno trudny klimat Antarktydy jak i źródła o temperaturze 85°C. Dodatkowym atutem składników oceanicznych jest ich czystość, ze względu na wciąż niewielkie skażenie oceanów. Dzięki temu surowce zawarte w kosmetykach Aquatonale pozostają wciąż ekologicznie nieskażone.

Współczesny człowiek  narażony jest na szkodliwy wpływ  zanieczyszczeń środowiska, działania promieni UV, tworzenie się wolnych rodników. Dodatkowo wszechobecny stres wpływa niekorzystnie nie tylko na psychikę, ale również na wygląd zewnętrzny. Skóra staje się szara, niedotleniona, przesuszona i podatna na podrażnienia i alergię.  Preparaty Aquatonale  bogate w  morskie składniki  silnie nawilżają, regenerują i odżywiają. Działają odtruwająco na skórę i stymulująco na  odnowę komórkową. Delikatne, pozbawione alergizujących substancji zapachowych i koloryzujących oraz  parabenów zapewniają kompleksową pielęgnację każdego rodzaju cery w każdym wieku.

Szukaj:

Strefa Profesjonalisty »
Sklep z kosmetykami profesjonalnymi
Blog ekspercki »
W trosce o Ciebie - kosmetyki bez parabenów

Poznaj naszą filozofię:

L institut de beaute
Informacje prasowe »