O nas – Witam serdecznie

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wyjątkową markę kosmetyków profesjonalnych. Francuska Marka Aquatonale pojawiła się na polskim rynku z myślą o wysokich kwalifikacjach Pań Kosmetyczek i Kosmetologów oraz szerokim zakresie usług pielęgnacyjnych oferowanych przez Gabinety Kosmetyczne na terenie całej Polski. Wybrałem solidnego partnera z długoletnim doświadczeniem, którego cenię za profesjonalizm i znajomośc tematu kosmetyki profesjonalnej. Marka Aquatonale to synonim kosmetyków nowej generacji – kosmetyki bez parabenów – w trosce o urodę naszych Klientek.

Zapraszam do współpracy Gabinety Kosmetyczne na terenie całej Polski.

Nasza misja: „W pięknie wspieramy rozwój Twojego biznesu”
Wojciech Pyzik – Prezes Zarządu Aquatonale

 

Firma posiada Certyfikat ISO 9001/2000 oraz ISO 9001: 2008

 

 

 

Aquatonale – kosmetyki bez parabenów

Aquatonale to firma działająca w światowej branży kosmetycznej od 20 lat. Położona jest we Francji w Bretanii, niedaleko słynnego St. Malo Spa, z którym współpracuje od wielu lat. Zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy produktów kosmetycznych na całym świecie.

Marka Aquatonale jest dedykowana dla kosmetyki profesjonalnej i nieustannie ulepszana i dostosowana do najnowszych standardów w kosmetologii. Produkty skomponowane są według norm Unii Europejskiej, nie zawierają substancji alergizujących, ropopochodnych oraz parabenów1. Marka Aquatonale czerpie inspiracje
z morskich składników i wykorzystuje je jako główne aktywne substancje w swoich kosmetykach. Dzięki ich niepowtarzalnym właściwościom kosmetyki dają spektakularne efekty, szeroki zakres działania, a przy tym są bezpieczne nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Kosmetyki Aquatonale dają gabinetom kosmetycznym nowe możliwości, oferując im produkty i zabiegi oparte na innowacyjnych formułach oraz holistycznej filozofii francuskiej pielęgnacji.

Elegancja, harmonia, piękno ….
L’élégance, L’harmonie, La beauté …

„Lata badań biotechnologicznych oraz współpraca z Les Thermes Marins De St. Malo, prestiżowym Spa w Bretanii, zaowocowały stworzeniem profesjonalnych produktów do pielęgnacji twarzy i ciała precyzyjnie dobranych do potrzeb każdego użytkownika. W Aquatonale wierzymy w niezwykłe działanie sił oceanu i dzięki nim przy współpracy z laboratorium biotechnologicznym dajemy naszym Klientom orzeźwiające piękno, zaawansowaną pielęgnację i komfort doskonałego samopoczucia”.
Pierre Boutigny, Aquatonale International President

Aquatonale to firma, która specjalizuje się w komponowaniu kosmetyków na bazie morskich składników aktywnych. Jej filozofia wychodzi ponad tradycyjne metody pielęgnacji i łączy biotechnologiczne osiągnięcia z niezwykłymi właściwościami składników aktywnych, jakie daje ocean. Biorąc pod uwagę fakt, że ciało ludzkie i krew składają się w ponad 60% z płynu podobnego w składzie do morskiej wody, filozofia Aquatonale opiera się na tworzeniu produktów zgodnych z naturą. Nowe linie kosmetyczne są nieustannie rozwijane, ulepszane i testowane we własnych laboratoriach. Aquatonale poszukuje piękna, na równi z relaksem, zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

1 95% kosmetyków jest pozbawione parabenów

 

Szukaj:

Strefa Profesjonalisty »
Sklep z kosmetykami profesjonalnymi
Blog ekspercki »
W trosce o Ciebie - kosmetyki bez parabenów

Poznaj naszą filozofię:

L institut de beaute
Informacje prasowe »