Polityka Prywatności

Jakie dane o Tobie zbieramy?

Abyś mógł skorzystać z niektórych funkcji naszej strony będziesz musiał sie zarejestrować. Ze względu na specyfikę branży stworzyliśmy dwie strefy – strefę konsumenta i strefę profesjonalisty.

W strefie konsumenta podczas rejestracji zapytamy Cię o Twój adres email oraz kod pocztowy.

W strefie profesjonalisty zapytamy Cię o: imię i nazwisko, nazwę firmy, nip, adres firmy, telefon, email.

Dane zbierane, gdy kontaktujesz się z nami

Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe w przypadku strefy profesjonalisty: imię, nazwisko, adres email, nip firmy, adres firmy, numer telefonu, a w przypadku strefy konsumenta email i kod pocztowy.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?

W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.

Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do udostępnienia materiałów przeznaczonych dla strefy profesjonalistów, które będą wymagały hasła. Rejestracja jest obowiązkowa jeżeli chcesz uzyskać informacje o cenach produktów profesjonalnych, kosmetyków do odsprzedaży detalicznej i zabiegów Aquatonale.
Dane zbierana podczas rejestracji będą wykorzystywane w celu utworzenia bazy danych klientów i kontaktu ze strony firmy. Firma ta nie będzie wykorzystywać tych danych w żadnym innym celu.

Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, wykorzystamy Twoje dane w celu wysłania Ci naszego Newslettera. Zostaniesz zapytany czy chcesz otrzymywać Newsletter podczas rejestracji.
Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować?

Jeżeli dokonałeś rejestracji w strefie profesjonalisty, możesz otrzymać od nas Newsletter dla Profesjonalisty, emaile dotyczące oferty firmy, zaproszeń na wydarzenia Aquatonale. Możemy również kontaktować się z Tobą telefonicznie, jeżeli będziemy mieli ważne informacje dotyczące Twojego zamówienia, zapytań dotyczących oferty i wydarzeń firmowych. Zastrzegamy sobie prawo weryfikacji wiarygodności zgłoszenia poprzez potwierdzenie istnienia firmy przez przesłanie danych (nip, regon, KRS lub zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej) drogą mailową lub faxem.

Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter w strefie konsumenta, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, będziesz od nas otrzymywać drogą emailową nasz Newsletter przygotowany dla strefy konsumenta.

W jaki sposób możesz poinformować nas o zmianie danych?

Informacja o zmianie danych może być dokonana przez zgłoszenie email na adres biuro@aquatonale.pl lub telefonicznie na telefon Biura Obsługi Klienta +48 722 07 00 07.

W jaki sposób zabezpieczamy Twoje dane osobowe?

Twój dane osobowe będą przechowywane na serwerze firmowym w bazie danych. Dodatkowo nasze bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich.

Zmiany naszej polityki prywatności

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Kontakt

Firma zbierająca dane: Aquatonale Sp. z o.o. Plac Solny 16,  50-062 Wrocław, Polska.
W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt na adres biuro@aquatonale.pl.

Szukaj:

Strefa Profesjonalisty »
Sklep z kosmetykami profesjonalnymi
Blog ekspercki »
W trosce o Ciebie - kosmetyki bez parabenów

Poznaj naszą filozofię:

L institut de beaute
Informacje prasowe »