PRACA – EKSPERT KOSMETYCZNY – ŚLĄSK

W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy w całej Polsce kandydatek/kandydatów na stanowisko Eksperta Kosmetycznego AQUATONALE. Jeżeli uzna Pani/Pan, że spełnia poniższe kryteria, to prosimy o przesłanie swojego CV na nasz adres mailowy praca@aquatonale.pl. Skontaktujemy się w ciągu dwóch tygodni i zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne do siedziby naszej firmy.

Z góry dziękujemy za zainteresowanie.

Opis stanowiska Ekspert Kosmetyczny:

Odpowiedzialność:

  • Prowadzenie profesjonalnych szkoleń kosmetycznych
  • Współpraca z kontrahentami w zakresie sprzedaży i promocji kosmetyki profesjonalnej
  • Doradztwo kosmetyczne w zakresie doboru kosmetyków, zabiegów, aparatury, szkoleń

Wymagania:

  • Wykształcenie kosmetyczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Doskonała organizacja czasu pracy
  • Elastyczność, dyspozycyjność, kreatywność, samodzielność
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się na rynku polskim firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Profesjonalny system szkoleń doskonalących

Szukaj:

Strefa Profesjonalisty »
Sklep z kosmetykami profesjonalnymi
Blog ekspercki »
W trosce o Ciebie - kosmetyki bez parabenów

Poznaj naszą filozofię:

L institut de beaute
Informacje prasowe »