Pracownik Centrum Obsługi Klienta – oferta pracy

W związku z dynamicznym rozwojem AQUATONALE Sp. z o.o. – działająca na rynku kosmetyki profesjonalnej – poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik  Centrum Obsługi Klienta
Miejsce pracy:  Wrocław

Nr ref.:
COK/AQ/Wrocław
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za odbieranie zamówień od klientów i pozyskiwanie nowych klientów.

Zadania:
- Obsługa klientów poprzez telefon i e-mail

- Pozyskiwanie nowych klientów przez telefon i e-mail

- Informowanie klientów o produktach i promocjach
Wymagania:
- Komunikatywność w mowie i piśmie – wymagane jest bezbłędne posługiwanie się j. polskim.
- Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne komunikowanie się z klientem

- Chęć szybkiego zwiększania swojej wiedzy i kwalifikacji.

Dodatkowymi atutami będą:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku.

- Doświadczenie w branży kosmetycznej

Oferujemy:
- Dobre warunki finansowe (po okresie próbnym praca na etacie).
- Ciekawą pracę w młodym i doświadczonym zespole.
- Możliwość rozwoju zawodowego.

Poszukujemy ludzi młodych i ambitnych, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę i czują potrzebę pomagania innym.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) należy nadsyłać na adres rekrutacja@aquatonale.pl
z dopiskiem Pracownik COK.

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach adnotacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)”.

Szukaj:

Strefa Profesjonalisty »
Sklep z kosmetykami profesjonalnymi
Blog ekspercki »
W trosce o Ciebie - kosmetyki bez parabenów

Poznaj naszą filozofię:

L institut de beaute
Informacje prasowe »