Regulamin

Regulamin e-sklepu Aquatonale

1. Informacje o Firmie:

Właścicielem sklepu internetowego działającego pod adresem http://aquatonale.pl/nasze-produkty zwanego dalej „e-Sklepem Aquatonale ” i „Sklepem Aquatonale”, jest Aquatonale Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy pl. Solnym 16, o numerze NIP: 897-176-81-79 i REGON: 021403210, wpisaną przez VI Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000359882. Spółka posiada kapitał wpłacony w wysokości 40 000,00 zł.

2. Sklep internetowy Aquatonale prowadzi sprzedaż towarów zamieszczonych na witrynie WWW za pośrednictwem sieci Internet.

3. Zamówienia realizowane są tylko na terenie Polski.

Nie wysyłamy towaru za granicę kraju.

4. Zawartość sklepu internetowego Aquatonale nie stanowi oferty w rozumieniu prawa. W związku z tym, złożenie zamówienia nie oznacza jednoczesnego zawarcia umowy. Klient, wysyłając zamówienie, składa ofertę kupna określonych w zamówieniu towarów.

5. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

6. Wszystkie ceny podane na stronie sklepu Aquatonale są cenami zawierającymi podatek VAT i wyrażonymi w złotych polskich.

Ceny towarów nie zawierają opłaty transportowej do odbiorcy końcowego. Opłata transportowa jest naliczana w trakcie składania zamówienia i Klient posiada możliwość wyboru jej sposobu dostawy i związanego z nim kosztu transportu.

7. Cena podana przy danym towarze jest wiążąca w chwili potwierdzenia przez SKLEP Aquatonale zamówienia złożonego przez klienta. Sklep internetowy Aquatonale zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.

8. Zastrzegamy sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, gdy podana cena towaru będzie nieprawidłowa w wyniku błędnego działania systemu.

9. Momentem zawarcia umowy kupna – sprzedaży jest moment wystawienia faktury VAT, paragonu.

10. Klient może wprowadzać zmiany w zamówieniu do chwili wystawienia faktury VAT, paragonu. Dokonanie zmian jest możliwie poprzez:

◦Kontakt telefoniczny pod numerem: +48 71 787 00 70 lub +48 722 070 007

◦Wysłanie wiadomości e-mail na adres: biuro@aquatonale.pl

11. Zgodnie z ustawą o „ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni w sposób określony w art. 10 ust. 1. Zwracany towar zostanie przyjęty tylko wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu w raz z kompletną i nienaruszoną jego zawartością, a sam zwracany produkt i dołączone do niego akcesoria będą nie uszkodzone i nie będą nosiły jakichkolwiek śladów użytkowania. W przypadku chęci skorzystania z wyżej wymienionego prawa zwrotu towaru, klient wysyła towar na własny koszt na adres Siedziby Aquatonale we Wrocławiu wraz z pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy oraz numerem konta i wszelkimi danymi potrzebnymi do zwrotu należności. W przypadku odstąpienia umowa będzie uważana za niezawartą. Sklep w ciągu 2 dni roboczych dokona sprawdzenia produktu, a ewentualne wpłaty zostaną zwrócone na wskazane konto bankowe.

12. Do każdej przesyłki dołączona jest faktura VAT, paragon.

13. Przez złożenie zamówienia należy rozumieć poprawne wypełnienie i wysłanie formularza rejestracyjnego, (zwracając uwagę na wpisanie prawidłowych danych w pola „Email”, „Imię”, „Nazwisko”, „Telefon”, „Ulica”, „Miejscowość”, „Kod pocztowy”), a następnie poprawne wypełnienie i wysłanie formularza zamówienia (zwracając uwagę na wybranie sposobu zapłaty i transportu, a w przypadku wysyłki towaru na adres inny niż podany w formularzu rejestracyjnym – wpisanie prawidłowych danych do pola „Adres wysyłki”)

14. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie prawidłowych danych.

15. Należności za zamówione towary są regulowane przy odbiorze lub w formie przedpłaty przelewem.

16. Należności w formie przedpłaty należy uregulować (po wcześniejszej weryfikacji zamówienia przez obsługę sklepu) przelewem na niżej podane konto:

Aquatonale Sp. z o.o. Sp.k.

Pl. Solny 16

50-062 Wrocław

Alior Bank

Nr konta: 60 2490 0005 0000 4600 3025 0057

podając w tytule wpłaty numer ID zamówienia i frazę ‘zakup internetowy’.

17. Zamówienie zostanie skierowane do realizacji po weryfikacji odbiorcy lub wpływu należności na konto.

18. Jeśli zamówione towary znajdują się na magazynie we Wrocławiu, realizacja zamówienia odbywa się bezzwłocznie tego samego dnia od momentu „Potwierdzenia realizacji zamówienia” lub w przypadku przedpłaty – daty zaksięgowania należności na koncie.

19. Czas realizacji zamówienia może wydłużyć się z powodu:

◦ Braku towaru w magazynie w chwili złożenia zamówienia

◦ Konieczności złożenia zestawu kosmetyków

20. W przypadku wydłużenia terminu realizacji zamówienia klient zostanie o tym poinformowany telefonicznie lub poprzez pocztę e-mail.

21.Towar wysyłamy i dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD tylko w dni robocze od poniedziałku do piątku.

22. Standardowy czas dostarczenia przesyłki wynosi ok. 24 godzin od momentu „Potwierdzenia Realizacji Zamówienia”, który z powodów niezależnych od Aquatonale, może się wydłużyć.

23. Wszystkie towary dostępne w Sklepie Aquatonale są objęte gwarancją. Część towarów objęta jest gwarancją Sklepu Aquatonale (gwarancja udzielana jest na podstawie oryginału faktury VAT, paragonu), pozostałe objęte są gwarancją producenta.

24. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby opisy i zdjęcia towarów dostępnych w naszym sklepie były aktualne. Jednak nie ponosimy odpowiedzialności za błędne podanie właściwości oraz zdjęć towaru lub nagłą ich zmianę przez producentów.

25. Ilość produktów oferowanych w ramach sklepu jest zmienna i podlega regularnej aktualizacji.

26. Wszystkie wysyłane paczki z towarem są ubezpieczone, a w przypadku jakiegokolwiek podejrzenia, że paczka jest uszkodzona/otwierana, po stronie Klienta leży obowiązek spisania protokołu odbioru w obecności kuriera. Nie spełnienie tego obowiązku skutkuje zdjęciem odpowiedzialności Sklepu Aquatonale oraz spedytora za uszkodzenia/kradzież towaru z paczki.

27. Niniejszy regulamin stanowi integralną część zawieranych przez Sklep Aquatonale umów. Regulamin jest dostępny dla wszystkich klientów przez witrynę WWW Sklepu Aquatonale.

28. Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na  przekazanie swojego adresu e – mail do Aquatoanale Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu oraz na przetwarzanie przez Sklep Aquatonale oraz Aquatonale Sp. z o.o. (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ).

Szukaj:

Strefa Profesjonalisty »
Sklep z kosmetykami profesjonalnymi
Blog ekspercki »
W trosce o Ciebie - kosmetyki bez parabenów

Poznaj naszą filozofię:

L institut de beaute
Informacje prasowe »