Tu warto bywać…

LNE & SPA jest organizatorem największego w Polsce międzynarodowego kongresu kosmetycznego, który uznawany jest za jedno z ważniejszych wydarzeń edukacyjnych w branży kosmetologicznej. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE&SPA to idealne miejsce dla osób z branży, które wciąż pragną poszerzać swoją wiedzę z zakresu szeroko pojętej kosmetyki, są otwarte na nowe firmy kosmetyczne oraz innowacyjne urządzenia.

 14-15 maja odbyła się 23 edycja, na której można było spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami najlepszych polskich i światowych firm.

 Kosmetyki bez parabenów
Firma Aquatonale już po raz drugi prezentowała swoje produkty podczas międzynarodowego wydarzenia organizowanego przez LNE&SPA. Francuskie kosmetyki bez parabenów wzbudzały zainteresowanie zarówno kosmetyczek jak i masażystów. Odwiedzających szczególnie zachwycił testowany przez nich krem do masażu Aquatonale, który charakteryzuje się wtórnym poślizgiem, aksamitną konsystencją i przyjemnym zapachem.

Innowacyjny analizer skóry
Powodzeniem na stoisku firmy cieszył się również nowatorski Analizer skóry marki Nati firmy Beauty of Since, który skutecznie diagnozuje kondycję skóry, poziom sebum, ilość naskórka, wielkość porów, stopień nawilżenia, a także szerokość i głębokość zmarszczek. To wszystko jest możliwe dzięki wbudowanej optyce, która pozwala na 40-krotne powiększenie, dzięki któremu można dostrzec pękające naczynka, przebarwienia, bruzdy itp. Zaletą tego urządzenia jest również łatwa obsługa i profesjonalna diagnoza w 5 minut. Dzięki niemu każda kosmetyczka może kontrolować stan skóry swoich klientów i dobrać im optymalną pielęgnację profesjonalną oraz domową.

Szkolenie sprzedażowe
Aquatonale to nowoczesna marka kosmetyczna, która jest otwarta na potrzeby klienta, dlatego przy współpracy z portalem ekosmetyczki.pl stworzyła kurs sprzedażowy stworzony z myślą o kosmetyczkach (płyta CD +skrypt). Kurs (o wartości 97 zł) na targach cieszył się dużym zainteresowaniem, ponieważ umożliwia poszerzenie wiedzy na tematy związane min. z budowaniem długotrwałych relacji z klientem czy zwiększeniem rentowności gabinetu.

Wiosenne targi były podzielone na trzy sale, na których wystawcy prezentowali kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy, a także manicure i pedicure. Ostatnią salę zajmowali producenci urządzeń, które z powodzeniem wspomagają kosmetykę pielęgnacyjną. Na salach kongresowych odbywały się pokazy i wykłady specjalistów z całego świata. Poruszali oni różne tematy dotyczące światowych trendów w kosmetyce, min. wyszczuplanie, kosmetyka przyszłości czy jakość w masażu.

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & SPA to wyjątkowe wydarzenie w branży kosmetycznej, w którym warto uczestniczyć.

Szukaj:

Strefa Profesjonalisty »
Sklep z kosmetykami profesjonalnymi
Blog ekspercki »
W trosce o Ciebie - kosmetyki bez parabenów

Poznaj naszą filozofię:

L institut de beaute
Informacje prasowe »