Żel myjący dla każdego rodzaju skóry

Gel Douceur – Gentle Cleanser

Zel-myjący-150-ml
Żel myjący dla każdego rodzaju skóry - 150 ml

Żel myjący dla każdego rodzaju skóry. Delikatnie usuwa i zanieczyszczenie ze skóry, daje uczucie komfortu i nawilżenia. Zawiera aktywny kompleks o działaniu odtoksyczniajacym z bluszczu i ziaren słonecznika, który chroni skórę przed agresywnym działaniem czynników zewnętrznych (zanieczyszczenia, smog, dym tytoniowy). Dzięki kompleksowi z kolagenem morskim głęboko nawilża i tonizuje skórę.

Substancje aktywne:
- aktywny kompleks odtoksyczniający – ekstrakt z ziaren słonecznika i bluszczu bogaty w kwasy fenolowe -silne przeciwutleniacze, odgrywające ważną rolę w zmniejszaniu stresu tlenowego w organizmie, chronią przed szkodliwym działaniem dwutlenku siarki oraz smogu i dymu tytoniowego.
- Kwas fitowy z ziaren ryżu –silny antyoksydant i chylat, pomaga usuwać z organizmu nadmiar metali zwłaszcza żelaza
- kolagen morski – zdolny do utrzymania poziomu wody w skórze, nawilża i stymuluje wzrost komórkowy, podnosi poziom elastyczności

Sposób użycia:
Nanieść opuszkami palców na suchą skórę twarzy i szyi. Delikatnie masować kolistymi ruchami zwilżonymi dłońmi, następnie zmyć wodą i osuszyć. Nanieść odpowiednio dobrany tonik. Unikać kontaktu z oczami.

Wszystkie rodzaje skóry
Przeciwutleniacz
Nawilżanie

Szukaj:

Strefa Profesjonalisty »
Sklep z kosmetykami profesjonalnymi
Blog ekspercki »
W trosce o Ciebie - kosmetyki bez parabenów

Poznaj naszą filozofię:

L institut de beaute
Informacje prasowe »